| NoNameasdod a întrebat:

Imi pot sterge contul de FB daca sunt blocata? (imi stiu ID-ul,parola, etc..doar ca m-au blocat deoarece spun ca am un cont FAKE.. ) DAU FUNDA.4

p.s.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu stiu ca trebuie sa le confirmi niste intrebari, abia apoi poti.
Te pup!

| NoNameasdod explică (pentru anonim_4396):

Nu e nici o intrebare acolo. happy.

| sensualus a răspuns:

Doar dupa ce faci confirmarea la intrebarile lor

| raluer a răspuns:

Eu stiu ca poti sa iti stergi contul in momentul in care te loghezi. daca la tine nu merge nu stiu ce sa zic, nu cred ca se poate altfel

| NoNameasdod explică (pentru raluer):

Cam asta imi apare dupa ce imi scriu id-ul, parola si dau enter. : http://imgur.com/xrIGwlp

| raluer a răspuns (pentru NoNameasdod):

Pai si daca ii dai continua ce se intampla?

| NoNameasdod explică (pentru raluer):

Daca dau continua. imi zic ei cv. si apoi dau iarasi continua sau `sumbit`si imi apare un cod. apoi pun codul, dau pe `continua ` si imi apar 3 poze.[acele poze sunt ale unui prieten] si tot asa ..cu5 prieteni. si imi dau mai multe variante si eu scriu ale cui sunt pozele [ numele e fb] ..ideea e aca eu am dat accept si la persoane pe care nu le cunosc..si straight face...

| raluer a răspuns (pentru NoNameasdod):

Nu am idee. asteapta si tu cateva saptamani, ma gandesc ca poate e ca atunci cand dai add la mai multe persoane ca nu poti sa mai dai add o perioada. Nu mi s-a intamplat ce ti s-a intamplat tie pana acuma