| Alasia a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog un telefon, o marca buna ca si nokia sau samsungil vreau simplu, model clasic pentru tata. Sa aiba esentialul un ecran color si mp3. Pana in 2 mil jumate sau 3 maxim.

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna Paseda.
Iti recomand din lista urmatoare Samsung C3300 champ, apoi Samsung C3530 sau Nokia 2690. Toate corespund criteriilor, se pot adapta cu card microSD si vin cu casti stereo la pachet: http://goo.gl/sRrJu
Succes;)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sony ericsson.

| gabubu95 a răspuns:

Nokia Nokia 6070 7310 thinking caută într-un magazin online!

| bYzZ a răspuns:

Nokia X3
Nokia E65
Nokia E51

Samsung U600
Samsung i7500
Samsung C3010

sper ca o sa iti placa tongue

| MonterDoc a răspuns:

S3310 Samsung.Are tata si e super.Nu cred ca e mai scump de 2 mil 500. big grinFundapuppy dog eyes.

| adeadelin a răspuns:

Eu as zice Nokia 6234, pretul nu il stiu dar e destul de ieftin