| mihu2579 a întrebat:

Imi recomandati un navigator bun pentru android?
Tin sa mentionez ca am nevoie de unu care sa nu foloseasca net ca si cel instalat pe telefon, sa foloseasca doar GPS`ul telefonului
Telefonul este un Samsung Galaxy Note II.

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai eu am S3 insa am instalat mai multe programe pe el. cel mai mult folosesc iGo insa mai am si Navigon si Sygic. cea mai buna interfata o are Sygic insa hartile cele mai detaliate sunt de la iGo.

| panther2007 a răspuns:

Cauta pe internet Igo(are vreo 3, 5Gb) downlodeaza-l si instaleaza-l, asta daca vrei un navigator bun, in caz contrar cauta pe google market/play Harta Romaniei Offline si instaleaza aplicatia pe urma downlodeaza harta(are vreo 220mb daca nu ma insel)