| 123geo a întrebat:

Vreau sa imi recomandati niste jocuri pentru un telefon cu android (telefonul este SAMSUNG GALAXY S PLUS). Jocuri de orice fel.Care imi va place cel mai mult va primi o FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| floppy98 a răspuns:

Angry birds, fruit ninja, hill climb racing, smash hit nu stiu daca iti merge da incearca, minecraft pocket edition de pe google desigur ca stiu ca nimeni nu da bani pe asa ceva... cauta in google play ce sa ziclaughing

4 răspunsuri:
| TheFallen666 a răspuns:

Bladeslinger.pes 2014, modern combat 3, dead space, mass effect

| 123geo explică (pentru TheFallen666):

Sczue dar sunt jocuri de baieti eu sunt FATA

| Antonescu13 a răspuns:

Accecează acest site => http://www.appsapk.com/android/fun-games/
Găseşti foarte multe jocuri pentru telefonul respectiv.

| IonutRM a răspuns:

Smash Hit, incearca-l sa vezi daca merge, are o grafica si niste sunete foarte frumoase.