| GreenLemon a întrebat:

Imi tot apare o eroare la pc: Windows- System Error there is an IP address conflict with another system on the network. Am incercat sa imi reinnoiesc IP-ul dar aceeasi eroare apare. Cum pot face sa imi dispara? Nu ma afeceteaza cu nimic la navigarea pe internet. Vreau sa nu mai apara, atat.

7 răspunsuri:
| lovemeoana a răspuns:

Stai linistit. asta patesc si eu.am sunat la ei si mi-au spus ca e eroare de la ei. mesajul te atentioneaza ca cineva iti fura net dar de fapt se lucreaza la servere.

| K0sti a răspuns (pentru lovemeoana):

Windows- System Error there is an IP address conflict with another system on the network....asa scrie in mesajul ala, ca-ti fura net?

| lovemeoana a răspuns (pentru K0sti):

Da

| K0sti a răspuns (pentru lovemeoana):

Aha, inventati povesti! Nasol e ca in prostia voastra le mai si credeti!

| lovemeoana a răspuns (pentru K0sti):

Asta a fost explicatia pe care am primit-o de la ei. daca tu esti mai destept si esti in stare sa dai un raspuns mai corect asta e partea a 2-a.

| K0sti a răspuns (pentru lovemeoana):

Ma nene, lasa ce ti-au spus ei, desi ma indoiesc ca ti-au spus asta! Tu pune mana si tradu in romaneste ce spune in mesajul ala si vezi daca e ce ti-au spus ei!