| mirunika_4432 a întrebat:

In primul rand, scuzati categoria.
Well : Am nevoie si eu, va rog, de cineva care sa-mi explice detaliat cum tai parti nefolositoare din clipuri folosind Videopad. Adica, parti de care vreau sa scap. Am cautat peste tot prin tutoriale, si chestii, dar nu am inteles. As aprecia foarte mult daca mi-ar explica cineva. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Ține apăsat click stânga unde începe o parte nefolositoare și după până unde se sfârsește(acolo, jos la program, sub partea de văzut video-ul) iar acolo o să fie selectată partea și dai pe tasta DELETE. Așa faci la fiecare parte nefolositoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci dacă vrei să faci un film porno, înțeleg de ce ai apelat la secțiunea Dragoste Și Sex. Altfel nu-mi dau seama.