| xyz119 a întrebat:

Întrebarea se adresează deţinătorilor de tablete Serioux S1005TAB. Cum este? Îşi merită banii? Merge lent?

3 răspunsuri:
| xyz119 explică (pentru supermamici):

Review-uri tot am văzut. Mi se pare okay, cu excepţia tastaturii, în oferta ce am văzut-o eu, apărea fără tastatură. Eu aş dori păreri ale unor utilizatori, dacă se poate. Pe internet e una, în realitate, e alta. Ştii cum e.

| supermamici a răspuns (pentru xyz119):

La ce specificatii tehnice are nu poate sa mearga incet. Si vorbim de o tableta sub 500 de lei in oferta de pret, cu display de 10 inch, 1 gb memorie, procesor dual core si bonus tastatura. eu zic ca este un best buy. SSi din cate stiu a aparut de curand. PS: daca vei cumpara online de pe site-urile mentionate acolo, ai dreptul de retur de minim 10 zile conform legii (adica poti sa o dai inapoi si sa iti primesti banutii doar pentru simplul motiv ca negrul e prea negru la carcasa) Vei avea astfel ocazia sa o testezi inainte ca deal-ul sa fie definitiv (unul din multiplele avantaje ale cumpararii online). Eu am luat un Allview, prima care aparuse cu memorie de 1gb acum este 400 de lei (la 7 inch). Daca as fi stiut ca va aparea asa ceva mai asteptam 2 luni si as fi luat-o pe aceasta (deci nu iti pot da detalii ca nu o am). Este aiurea sa vezi ca dupa 2 luni gasesti o tableta un picmai performanta dar cu husa, cu tastatura si display de 10 inch la aceeasi bani happy