| Maet6313 a întrebat:

La laptop de o vreme incoace se aud foarte slab difuzoarele dar si castile... oare de ce?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cum ai ajuns la ideea/concluzia ca se aud "foarte slab"? Le-ai testat si in alta parte?

| Maet6313 explică (pentru CM7YRE):

Deci telefonul meu s9 se aude de 2-3 ori mai tare si mai clar. Efectiv il dau la maxim si nu mai se aude ca la inceput, il am de 1 an. Am umblat si in setari si peste tot la maxim dar nu se aude tare. E ceva hardware oare? sau software?

| CM7YRE a răspuns (pentru Maet6313):

Hardware =testezi alte boxe, cu alta placa de sunet. Hardware : incerci diverse versiuni de drivere chiar daca tu "crezi" ca nu au nicio legatura, dar se poate sa aiba. Sau oprit de undeva/miscsorat volumul. Altfel..nu prea are de la ce sa fie.

| Ineys a răspuns:

Poate l-ai dat mai incet.