| Winners10 a întrebat:

La telefoanele astea cu incarcare rapida, este o functie a telefonului sau incarcarea rapida este vorba doar de incarcator?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu mi-am luat un telefon cu incarcator de 1A. Am schimbat cu un incarcator de 2A si se incarca vizibil mai repede. Asa ca nu de telefon depinde ci de incarcator.

| Ineys a răspuns:

Si si.
Exista telefoane compatibile fast charging si incompatibile. De asemenea exista si incarcatoare compatibile si incompatibile.

| ViruseZ a răspuns:

Telefonul

| Darius_Popescu_1980 a răspuns:

Nu exista nici o,, incarcare rapida".