| speed1 a întrebat:

Laptop msi cr610 amd sempron m120 2,10 ghz 2gb ram dc mi se intrerupvideoclipurile pe youtube trilulilu etc funda

9 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pune un link cu intreaga configuratie! Posibil sa fie de la internet!

| nicolae17 a răspuns (pentru laptopnews):

Da ai dreptate. el poate sa aiba un pc ft bun dar daca internet-ul e slab degeaba!

| Mihay_Adrian_1995 a răspuns:

Poate nu ai o conexiune buna la internet, poate iti blocheaza firewallalul Videoclipurile, incearca sa il dezactivezi (chiar daca nu este recomandat) si vezi daca functioneaza mai bine.winking bafta.

| speed1 explică:

Laptop msi cr610 amd sempron m120 2,10 ghz 2gb ram netul nu este de vina este 1, 2 mgbde clik net

| laptopnews a răspuns (pentru speed1):

Ce placa video?

| speed1 explică (pentru laptopnews):

Placa video ATI RADEON HD 4200

| speed1 explică:

Placa video ATI RADEON HD 4200

| Mitza003 a răspuns:

-vezi drivere placa video
-verifica flash player
-verifica browser

| speed1 explică (pentru Mitza003):

Da mi detalii te rog