| Borcea_Nicusor_1989 a întrebat:

Laptop VS Pc avantaje si dezavantaje, care este mai bun? Spuneti-mi si mie ce este mai bun de 15 mil pentru gaming un pc sau un laptop si daca sunteti amabili sa-mi recomandati-mi si mie unul.

2 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Pentru gaming o unitate e mai buna pentru ca :
-nu trebuie sa o incarci dupa o anumita perioada de timp (deci nu e nici o baterie ce se poate strica)
-sunt mult mai puternice
-sunt mai ieftine

Laptopurile sunt mai bune cand calatoresti pentru ca il poti lua cu tine.

Un PC bun ar fi unul ce il construiesti tu pentru ca ar iesii mult mai ieftin.

Daca vrei iti pot spune ieu ce piese stiu eu ca sunt bune si la un pret bun. Daca esti interesat trimite-mi un mesaj.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde al ce il folosesti insa pentru gaming laptop la 15 mil nu ai nicio sansa.