| anonim_4396 a întrebat:

LG 505.Pentru cine are acest telefon, imi puteti spune daca se poate seta ca in timp ce filmezi cu el, sa poti vorbi si la telefon (pe speaker, sau dat pe difuzor), iar convorbirea telefonica sa se inregistreze odata cu filmarea pe care o faci.

1 răspuns:
| Necunoscută a răspuns:

Nu cred. N-am chiar 505, am 510happy. Dar din moment ce dai pe video, n-ai cum să şi apelezi. Dacă eşti apelat, nu cred că dacă răspunzi, video nu se întrerupe. Convorbirea telefonică o poţi înregistra foarte uşor. Dar doar convorbireahappy

Sper că n-am spus prostiilaughing.

Take care!tongue