| DauCuCapuInGlontxD a întrebat:

M-am decis sa imi schimb telefonul si as vrea sa imi achizitionez Orange Pasadena (Alcatel Ot 918) si as vrea sa imi spuneti (posesorii acestui telefon) daca ati intampinat probleme cum ar fi lagul pe internet sau jocuri. Pot juca jocuri mai noi cu ar fi temple run?
Vreau sa imi spuneti ce probleme ati intampinat si daca mi-l recomandati.
P.S. : imi cer scuze daca am ales categoria neadecvata happy

1 răspuns:
| flaviu1990 a răspuns:

Orange pasadena zic eu decat Alcatel... un unchii de al meu are pasadena si este foarte multumit de el si ia si cazut de vrei 3 ori pe gresie si nu are nici un defect deci eu as alege Orange pasadena