| Ciornei_Alexandra_1972 a întrebat:

Ma gandesc sa imi iau un iphone 7 plus replica de pe OLX in jur de 1000 de lei. Credeti ca merita banii? Pentru ca imi place enorm de mult iphone-ul si nu am bani sa il cumpar din magazin...din pacate...

2 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Nu arunca banii pe toate pocnitorile.

| ByeBye a răspuns:

Nu merita, nu are rost sa dai bani pe replici, o sa ai tot felul de probleme cu el, incepand de la baterie, soft, se va incalzi, nu se va misca cum te astepti, poate sa fie si replica 1 la 1. Am testat lucrul asta pe modele Samsung s5, s6 sunt foarte usoare zici ca nu au baterie. Cel mai important lucru la care trebuie sa te gandesti prima data este garantia, nimeni nu iti va oferi garantie si nu o sa ai certitudinea ca va functiona dupa cumparare + ca nu ai unde sa il repari. Telefoane asemanatoare cu iphone sunt cele de la xiaomi poti sa iti iei un redmi note 3, 4 sau un mi aia fiind varianta de top. Toate cele bune.