| Clorox a întrebat:

Mai are cineva problema asta cu chrome-ul?
Cand stau pe Youtube sunt unele videoclipuri care nu se aud, dar pe alt browser se aud, stie cineva?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai șterge datele de navigare din setări.

| LTAA a răspuns:

Cand se intampla dau refresh si isi revine

| Clorox explică (pentru LTAA):

Nici cu refresh nu merge, am reinstalat chrome-ul dupa ce l-am sters dar degeaba sad

| simina96 a răspuns:

Da am mai patit de cateva ori.Dar dupa ce dau refresh la mine isi revine.

| Timofti_Lucian_1987 a răspuns:

Salut nu am intampinat probleme de genul asta pana acum dar, incerca sa intri in setarile de la Google Chrome sa vezi daca totul este setat cum trebuie daca nu dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou

| Clorox explică (pentru Timofti_Lucian_1987):

Am verificat tot, l-am dezinstalat si reinstalat, degeaba...

| Timofti_Lucian_1987 a răspuns (pentru Clorox):

Atunci nu stiu ce ar putea fi