| JIJ a întrebat:

Memoria mea RAM este folosita la maxim, doar intrand pe internet, si imi merge tare greu ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Cati rami ai in momentul acesta si ce placa de baza ai?, trebuie sa cumperi altii

| JIJ explică (pentru Me2):

Desi 640 MB iar cand depaseste aceasta valoare la performace procesorul foloseste memorie de pe hard ca sa inlocuiasca memoria ram si din cauza asta merge creu.

| emilitalia a răspuns:

Cumpara alta de capacitate mai mare.

| JIJ explică (pentru emilitalia):

O folosesc pe asta de 20 ani si nu mi-a mers asa crei nici cand

| DeagleOnly a răspuns:

20 de ani? serios?

| JIJ explică (pentru DeagleOnly):

10 ani pardon.

| DeagleOnly a răspuns (pentru JIJ):

Incearca sa reinstalezi windowsul. daca nu. inseamna ca s-au bulit ramii tai