| pvg a întrebat:

MERGE SA UMBLU PE CALCULATOR CU INTERNETU DE LA TELEFON? NU AM ANDROID SAU ALT CEVA...CE PROGRAM TREBE SA FOLOSESC

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca telefonul tau are 3G, poate fi folosit pe post de Modem. Orice telefon destul de. folositor, are si un CD cu drivere si PC Suite, sau poti cauta pe site-ul producatorului. Instalezi driverele, faci setarile conexiunii de date, conectezi telefonul prin cablu de date, si 5 Euro se duc ca prin magie, in 3 minute, i-ai dat gata. Folosseste o optiune de trafic on-line, e mai avantajos.

| zuzualina a răspuns:

Da. Cu acele PC Suite ( depinde de marca telefonului) şi trebuie să ai ceva cu Internet kit sau Internet mobile modem.

| RizeaFabian a răspuns:

Depinde te telefon....eu am avut un Orange Atlanta si am putut sa il folosesc pe post de modem

| Roxxannaaa a răspuns:

Pai...daca nu ai android ..nu stiu.dar ai putea incerca sa descarci aplicatia Pa.Mobile sau ceva de genu.happy