| davidtm a întrebat:

Merita sa-mi cumpar iphone 4?
am gasit unul cu 900 de lei.
sau alt telefon mai bun? si care ar fi ala?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita un mobil atatia bani, mai bine aduna pentru PS4 ca va fi disponibila la sfarsitul anului.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru mgtow):

Salut!
1) Saru'mana boss (Altcumva nu pot sa ma adresez in fata ta)
2)...Tuuu...stii ca un PS4 nu are NICI o legatura cu un telefon, nu? laughing
Cum nu merita un mobil atatia bani? Merita, iti zic eu! Si..decat sa dai 900Ron pe un telefon care a fost foarte bun, este folositor si..naiba, il folosesti in fiecare zi, mai bine dai 2900Ron pe un PS4, cu care vei mai cheltui alti bani pe jocuri, si pe care te vei juca 3-4 luni, dupa aceea fiind suport de praf?

| mgtow a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Ala se modeaza si poate fi folosit o viata intreaga, pretul e de 500€ la inceput.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru mgtow):

Da..super
Am si eu PS3, si nu l-am modat. Mi se pare un cretinism modatul! Adica la PS2 mai zic ca da, ca nu trebuie sa folosesti internetul deloc!
Dar cand ti-l modezi, pierzi accesul la internet! Si naiba..mai vreau si eu sa ma joc un Call Of Duty pe multiplayer, un Battlefield 3, un FIFA, sa stau si eu pe net sa ma uit la VPlay, eeetttccc...
Si da, poate fi folosit pentru o viata intreaga, dar dupa ceva timp te plictisesti.

Si zi-mi si mie ce mai este distractiv daca iti iei un Battlefield3 pe un PS3 modat? Faci campania..si? e plina de buguri..jocu' ala are succes pentru multiplayer!
Da. 500Euro, adica 2200Ron..Stai linistit, la noi mai ieftin de 2500Ron in magazine n-o sa fie.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai..eu am gasit la 800Ron! Totusi, daca este cu toate accesoriile si intr-o stare foarte buna, eu zic sa il iei!
Poate negociezi si tu la 850-875Ron!

La acesi bani..Doar un S Advance ar mai merita!

Sincer, de ce sa iti stric visele si sa iti zic ca este un telefon vechi? Daca visezi la acel telefon de ceva timp, iti place si nu gasesti nimic in neregula cu el, ia-l!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| davidtm explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Nu visez deloc. uite ce am patit.
in martie am facut schimb.si am primit un iphone 5. duminica trecuta l-am vandut cu 900 lei.si acum vreau sa-mi i-au tot iphone 4laughingtu ce parere ai?
mi-e mi se pare ca sunt idiotlaughing

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru davidtm):

Ba.daca ai vandut un iPhone5, si de banii aia vrei sa iti iei un iPhone 4, eu decid sa nu mai comentez,,,

| davidtm explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Lol.acum vad ca am scris iphone 5laughingam vrut sa scriu ca am vandut un iphone 4 la 900 leilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Salut. Eu iti recomand sati cumperi un zte grand sau Samsung galaxy s3.zte grand il gasesti la cosmote cu abonament sau zte ice.

| 0reo a răspuns:

Nu se merita!
Eu iti recomand un s3, mai bine mai strangi bani si iti iei ceva mai bun.

| fabian565 a răspuns:

ICreanga 5laughing Depinde de starea iphone-ului..Eu zic sa te intalnesti cu vanzatorul si sa verifici iphone-ul. Daca merge tot etchappy Daca merge eu zic sa ti-l cumperi