| RAUL28823883884 a întrebat:

Merita un un Ps 3 Slim la 320 lei cu tot cu transport si 1 Controller si The Last of Us; Borderlands 1 cu 320gb memorie, Sau un Ps3 Super Slim cu 2 controllere, 500 gb memorie si 18 jocuri, printre care Gta V, Fifa 18, Far Cry 4, Minecraft, etc. La pretul de 500 lei

Răspuns Câştigător
| Felictiy a răspuns:

Mai mult merita ps3 super slim. Jocurile pentru consola sunt destul de scumpe si tu le iei foarte ok. Adica gta gosta 130 de lei. minecraft 90... Iti recomand ps3 super slim

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns (pentru Felictiy):

Pe de alta parte ps3 nu se prea mai merita caci numai este de ani buni de actualitate deoarece ps4 a ajuns la a 4 generatie? Fara da luam in calcul ps4 pro