| Lukian a întrebat:

Meserii platite binisor si pe care nu le obtii foarte greu?

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

In general ce obitii usor, nu e prea bine platit.

Cel mai bine cauti ceva facultati mai exotice, la care nu se duce toata lumea (daca ai ceva bani pusi de-o parte incearca la aviatie civila - e o meserie de exceptie, parerea mea).

| jabiilord a răspuns:

Frecator de menta... aproape ca nu faci nimic dar ai de toate

| negru30 a răspuns:

Aruncatul cu privirea

| Lukian explică:

Multe raspunsuri inteligente...

| PattyX a răspuns:

Farmacist(a).thinking

| Auras95 a răspuns:

Macelaria

| LucySilvyu a răspuns:

Meserii platite bine si obtinute usor...nu prea gasesti.Sunt multi cu studii care nu au un job.Dar daca stii sa faci o alegere buna, vei gasi o meserie platita bine dar nu asa de usor de obtinut.