| LaviniaT a întrebat:

Mi-a aparut pagina de facebook pe modelul nou si nu imi place, vreau sa o am ca inainte, pe modelul vechi, se poate? Va rog spuneti-mi cum. Imi place mai mult pe modelul vechi

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Timeline sau Cronologia pe facebook este o noua interfata a facebook. Daca ai activat aceasta cronologie si doresti sa o dezactivezi, mergi la http://www.timelineremove.com/ In partea de jos iti apar tipurile de browser care suporta extensia Timeline Remove si aici da click pe tipul de browser care il folosesti http://i.imgur.com/VzeiV.png Se descarca si instaleaza extensia. vezi foto - http://i.imgur.com/4U3N6.jpg

Sursa: http://www.tpu.ro/......k-daca-ai/ (multumiri lui neluL)

| LaviniaT explică (pentru MrAngelus):

Mersi mult, dar cum nu le am cu engleza am sa astept cateva zile sa chem pe cineva care se pricepe ca nu vreau sa fac alte greseli, mersi mult.

| MrAngelus a răspuns (pentru LaviniaT):

Npc, sunt aici sa ajut. Poti sa-i trimiti un mesaj lui neluL (il am eu la prieteni)... sau faci ce vrei happy.

10 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

In luna mai mi se pare ca toti vom trece pe timeline straight face

| 93Anna93 a răspuns:

Nu se mai poate modifica. Peste ceva vreme toata lumea va avea timeline, iar vechiul model de pagina va fi isotrie.

| LaviniaT explică (pentru 93Anna93):

Ce pacat, e mult mai ok modelul vechi sau poate ca mam obisnuit eu cu el si deaia.Am de 2 ani si ceva facebook si era mai ok modelul vechi, dar asta e, mersi de raspuns.

| 93Anna93 a răspuns (pentru LaviniaT):

Si mie imi placea mai mult modelul vechi. Din cate stiu eu chestia cu remove pe care ti-a explicat-o MrAngelusn1997 nu mai functioneaza, dar nu se stie niciodata. Poate ai noroc!

| ChiyoTheo a răspuns:

Din cate am inteles de la prietenele mele, nu se poate face inapoi.

| MissJupiter a răspuns:

Se numeste Timeline, orice program ai activa nu va merge deoarece cu toti vom trece pe timeline chia daca vrem sau nu.

| walt a răspuns:

Nu mai ai cum. Timeline a intrat la toti. E un update facut de facebook care intra zilele astea la toata lumea.

| Micutza_Anca_1994 a răspuns:

Nou