| crepuscul a întrebat:

Mi-a venit acum câteva zile cererea de update la Windows 10 dar am dat click pe "nu acum" pentru ca nu aveam timp de așa ceva iar acum vreau sa fac update la Windows 20 dar nu știu cum.

3 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Nu exista windows 20laughing
ramai la windowsul pe care il ai, sau daca vrei ia-ti altul, 8, 8.1, 7, etc dar nu exista 20 si nici 10, 10 o sa apara, acum e doar u preview si nu e oficial lansat. e in teste

Răspuns utilizator avertizat
| crepuscul explică:

10* tastatura e de vina. Mi-a venit cererea de upgrade acum o săptămana sau mai mult dar atunci nu aveam timp si acum aștept pana vine iar