| yomaxx a întrebat:

Mi-am brikuit routerul wireless cu dd-wrt firmware.routerul e tp-link wr740n. chestia e ca s-a restartat in timpul update-ului de firmware si acum ramane decat ledul power aprins.am incercat din butonul reset si nimic...

daca aveti vreun software care schimba firmware-ul routerelor sa il bag pe cel original

pls help

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ce își face omu cu mâna lui se numește lucru manual.Numa în service mai poți face ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| servicelaptopuristorepc a răspuns:

Nu are nicio treaba, apasatu butonului 20 sec etc, trebuie scos cipul de pe router pus in programator cautat firmware original si scris, asta se poate face la storepc.ro dar asta costa 1 mil acum nu stiu daca se merita routerul ala sau mai bine iei altul