| yloveyou1 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand telefonul Samsung Galaxy Ace Plus si am o intrebare: Cum imi transfer imaginile din telefon in calculator cu usb?

5 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

Buna, ai skype sau messanger, am acelasi telefon si ai ceva ceva de facut...

| Andreyus13 a răspuns:

Cand vei baga cablu de date iti va aparea o mic fereastra unde vei avea sa dai speed of sistem si import pictures. Succes

| yloveyou1 explică (pentru Andreyus13):

Unde apare fereastra asta?

| AndrewBa a răspuns (pentru yloveyou1):

Bagi usb-ul, si sus, daca driverul este instalat, iti va aparea, in bara de notificari o chestie cu usb, dai pe ea, si mai incolo e simplu.

Dar daca ai nevoie de ajutor la drivere, add leon. 5000 (YM!) wanted.mentol (skype)

| mariana2000000 a răspuns:

Cred ca aici e raspunsul tau:

http://specialromania.com/

o zi buna