| ovidiud98 a întrebat:

Mi-am cumparat un router wireless si introduc coduvsi imi apare asta : this computer currently has limited connectivity to (numele routerului).

4 răspunsuri:
| Teeestiwudnejwns a răspuns:

Daca ai net de la RDS de exemplu trebuie sa accesezi setarile routerului http://192.168.2.1/

| RosataMarian a răspuns:

Salut. Nu este configurat in totalitate. Ai omis ceva. Eu iti recomand sa refaci setarile si sa te uiti atent la detalii. Ai grija si la clasa. Pote e setat pe N si device-ul tau nu suporta. Dar pot fi mult mai multe chestii. Daca ai ip static trebuie sa introduci tot si sa dai doar pe iesire dinamic. Vino te rog cu amanunte si ii dam de cap.

| ovidiud98 explică (pentru RosataMarian):

M-ai explicit, te rog. sau spune-mi pas cu pas te rog