| ciocoladi a întrebat:

Mi-am descarcat iTunes pe calculator (Windows 8). Tin sa mentionez ca am descarcat si de pe apple.com si de pe alte site-uri, am reparat, am restartat, am reinstalat si nimic. Cand incerc sa deschid programul (prin toate mijloacele posibile) imi apare o fereastra in care spune "The file "iTunes Library.itl" cannot be read because it was created by a newer version of iTunes". Am incercat sa descarc chiar si o versiune mai veche, dar nimic. Ce as putea face ca sa mearga programul?

10 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=KdGsAT3qJqg
Intri acolo, dai pe HKEY_CURRENT_USER si alegi > Software. Cauti iTunes pe la toate literele si click dreapta > delete si asa ai scapat de toata memoria.
Acum instaleaza-l iar.

| ciocoladi explică (pentru AnimatedSignature):

AAARGHH, am vrut să scriu Windows 7 și n-am fost atentă când am editat. :

| AnimatedSignature a răspuns (pentru ciocoladi):

Aha.
Deci cauti in Start si scrii Regedit, apoi pasii de mai sus.

| ciocoladi explică (pentru AnimatedSignature):

Oricum, mersi mult. N-am găsit iTunes printre alea, dar am găsit Apple Computer, Inc. și Apple Inc. Pe care o șterg?

| AnimatedSignature a răspuns (pentru ciocoladi):

Daca vrei sa stergi definitiv chestiile Apple (si sa-l reinstalezi, desigur) sterge-le pe toate.
Dar ai zis 3, nu? Deci Apple Computer | Inc |Apple Inc
As zice acel Inc din mijloc sa nu-l stergi, nu se stie de la ce e.

| ciocoladi explică (pentru AnimatedSignature):

Nu, nu. (Apple Computer, Inc.) e o sigură chestie. Oricum, nu mi-am dat seama că ăsta se poate mări și am găsit iTunes acolo. Reinstalez și revin cu update. happy

| AnimatedSignature a răspuns (pentru ciocoladi):

Bine (:

| AnimatedSignature a răspuns (pentru ciocoladi):

Merge?

| ciocoladi explică (pentru AnimatedSignature):

Am fost plecata de acasa si nu am putut, dar nu, nu merge. sad

| AnimatedSignature a răspuns (pentru ciocoladi):

Nu mai stiu altceva...
Bafta in continuare :\