| Moonlight55 a întrebat:

Mi-am instalat un program care se numeste Pokki... problema e ca acum nu vreau sa il mai am. si din cate am cautat, nu este, cel putin la vedere, vreun program "Uninstall". Deci as vrea sa il dezinstalez. FUNDA + Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Start(stanga jos). Cauta Control Panel apoi Programs(Uninstall) si da click pe el.Cauta acolo programul si dezinstaleaza-l.

| Moonlight55 explică (pentru darrio2007):

Multumesc mult happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Moonlight55):

Pentru putin.

3 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Cauta in Control Panel si Programs And Features sau Add or Remove Programs(xp)

daca nu atunci cauta in windows/program files/
si il uninstalezi de acolo