| Nedea_Razvan_1995 a întrebat:

Mi am instalat windows 10 si am observat ca am 32 mb am placa video integrata pot modifica mb?

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Da.

| Nedea_Razvan_1995 explică (pentru peperonies):

Cum?

| peperonies a răspuns (pentru Nedea_Razvan_1995):

Pai... ti-am dat un raspuns bazat pe acelasi efort pe care l-ai depus tu cand ti-ai descris problema. Pe ce ti-ai instalat windows 10? Pe tableta? Pe telefon? Pe PC?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In functie de modelul respectivului PC, poti modifica memoria placii video din BIOS. Succes!

| georgiocool a răspuns:

Salut in primul rand asigurate ca toate driverele pc-ului sunt instalate si cel mai important sa fie compatibile cu windows-ul si dupa mai faci modificari, incearca drivers pack solution

| viva1992 a răspuns:

Posibil ca nu ai driverele video instalate, imi poti da cateva detalii despre calculatorul/laptopul tau? daca ai calculator(ce placa de baza/placa video ai) daca ai laptop(ce model e)