| betty17 a întrebat:

Mi-am instalat windows 7, 32biti. Primele ture s-a aprins normal laptopul, acum nu mai merge. Se deschide si se vede negru. Daca scot bateria si cablul sa se inchida brusc, iar dupa il deschid imi merge cum trebuie.

Pana acum am avut xp sp3, laptopul e Toshiba Satelite c 660-198, suporta xp 7, insa imi mergea mai bine sp3. Nu il folosesc pentru jocuri oricum.

1 răspuns:
| aina76a a răspuns:

Reinstalare de windows cu formatare, dezactivare update din control panel, o scanare la hard ca nu cumva sa aiba bad-uri, posibil sa fie virusat windows-ul. succes!