| EuAli a întrebat:

Mi s-a terminat tusul negru de la o imprimanta Hp Officejet 4500.As dori sa-mi spuneti unde se gasesc refill kituri originale (nu culori fake, ca vreau ceva calitativ, sa se vada aproape/exact/mai bine decat cartusurile demo dar si ieftine)pentru cartuse HP 901 demo(cartusurile alea care au venit impreuna cu imprimanta)

2 răspunsuri:
| Jessie_9908 a răspuns:

Incearca pe www.producton.ro dar ca niste cartuse noi nu se va vedea niciodata.