| mada_4633 a întrebat:

Mi se inchide foarte greu pc-ul adica eu dau shut down si astept vreo 10 min pana sa se inchida iar pe parcurs imi arata tot felul de programe la care trebuie sa dau end now:-s...help please! Dau Fundita:X

6 răspunsuri:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Mai inchide din programe inainte sa il inchizi

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Scumpo cheama un specialist si schimba windowsu, probabil e plin calculatorul de porcariile pline cu virusi pe care tu le scoti zi de zi de pe net! am avut si eu asa probleme, succese!

| Kira9747 a răspuns:

Cred ca este diin cauza Windows-ului, cred ca cea mai buna solutie este sa iti schimbi Windows-ul
Bafta!

| Sua a răspuns:

Reinstaleaza windowsulwinking

| AdiSenior a răspuns:

Incearca aici, sper sa-ti rezolvi problema, bafta.
http://www.eva.ro/......-4983.html

| AnonimA a răspuns:

Poate e windowsul de vina sau hardu