| rolly3342 a întrebat:

Mi se tot blocheaza computeru(de tot) si nu am ce face decat sa restartez de la buton.nu mai pot mishca nici mouse-ul cand se blocheaza si asta se intampla cam des. ce e de facut? mentionez ca l-am desfacut si curatat de praf (azi sad, poate am facut ceva gresit). si am si 3 ventilatoare si temperatura e cam mare.40-45 dupa juma de ora. ceau. dau funda.

2 răspunsuri:
| spank17 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la placa video. Curat-o bine pe aia in special.

| Atlanthenian a răspuns:

Am avut si eu o problema similara in trecut. Ar putea sa fie de la virusi sau o problema in sistem.
Nu stiu daca e recomandat, insa daca e de la sistemul Windows, poate reusesti sa-l repari, ca sa nu pierzi toate programele, nu am incercat, de la Setup de CD la rulare, va afisa la un moment dat niste optiuni si una va fi de repair. Te rog sa te documentezi pe internet.