| InDiGoCata a întrebat:

Mi se tot posteaza o poza pe Instagram fara stirea mea, prima data am zis ca este un virus am dat restart din fabrica la telefon, tot nimic, am schimbat parola, nu stiu ce sa mai fac, tot mi se posteaza...

2 răspunsuri:
| Anonimceshtiitu a răspuns:

Posibil ca cineva ti-a spart contul si posteaza niste poze cu tine sau... ii un hacker ce ți-a spart contul (aceeasi poveste) si iti poate vedea pozele! Eu zic sa iti faci altul sau sa incerci sa nu faci poze crenge/nud pe telefon

| InDiGoCata explică (pentru Anonimceshtiitu):

Am rezolvat care era treaba, sunt pagini de alea fantoma cam asa sa zic si cand intri pe ele iti baga cv in telefon si iti baga un virus cv si iti afla informatii, da nu ca pune.a poze cu mine isi promova el niste prostii pe acolo, am sters din telefon si am dat restart din fabrica si am schimbat parola si numai am nimic, creca imi aflase parola si imi posta acolo da era automat ca imi posta din ora in ora.