| MRxtreme a întrebat:

Mi se tot stinge pc-ul si nu stiu de ce...Am folosit SpeedFan pentru a masura temperatura pc-ului... daca stau pe internet si doar ascult muzica nu se intampla nimic iar daca joc un joc sau altceva se incalzeste si se stinge si tot asa. Poate fi de la cooler, praf, placa video sau sursa? Ma poate ajuta cineva? :-s

1 răspuns:
| BLKZ a răspuns:

Tempratura se datoreaza de cele mai multe ori prafului de pe componente si a uscarii pastei termoconductoare de pe procesor si placa video.