| iulian26 a întrebat:

Am o problema care ma enerveza la culme. In fiecare vara mie mi se stinge calculatorul neregulat mereu cand ma joc vreun joc mai nou, care necesita un nivel moderat de memorie si chestii, ex : Warface. Din cand in cand la vreo 20-30 de minute se stinge. Am folosit SpeedFan, iar atunci cand ma joc temperatura este foarte ridicata (arata acel foc rosu). Am inlocuit radiatorul si coolerul si am pus si un cooler suplimentar. Nu stiu ce sa mai fac.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"Am inlocuit radiatorul si coolerul si am pus si un cooler suplimentar. "...asta se intampla cand?

| AnimatedSignature a răspuns:

Pasta termoconductoare, sau curata-l inauntru cu aspiratorul.

| marin81 a răspuns:

Pasta termoconductoare schimbata, asa e vara se incing lucrurile, Un upgrade de procesor, Du-l la un specialist de persista problema

| DomnulFantastic a răspuns:

Poate e de la placa video!
Sau incearca sa ii faci update