| SorinELoo7 a întrebat:

'neata TPU! Ce pot face sa am acces la Front Panel (casti si microfon)? Mufele sunt baga-te corespunzator si nu stiu care ar fi cauza. Am REALTEK versiunea 5.10.0.5919. Dau funda celui care ma ajuta si pe mine.

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Posibil ca mufa de la front pannel sa nu fie legata la placa de baza! cheama pe cineva care se pricepe sa desfaceti unitatea sa va uitati atent! bafta!

| SorinELoo7 explică (pentru RS4):

Sunt bagate la placa de baza si nici nu-mi apar acea categorie Front Panel la Realtek.

| SorinELoo7 explică (pentru RS4):

Sa fie si din cauza versiunii de driver?

| RS4 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Incearca cu un driver mai nou! posibil sa fie si de la driver!