| darts01 a întrebat:

Nu am mai intrat de mult pe e mail si ma pune sa scriu numele unchiului preferat sau nr de telefon. Eu nu mai stiu ce am scris atunci, dar parola o stiu, exista vreo solutie sa pot intra?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Daca nu stii nici parola nici intrebarea secreta nu poti recupera contul. Dar telefonul nu este cel ce il ai acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Introduci numărul de telefon (nou/vechi), primești un sms cu un cod, îl scrii și intri normal pe e-mail. Mi s-a întâmplat recent o situație ca asta și așa am procedat.

| DeyCj a răspuns:

Introdu numărul de telefon real, iar în scurt timp vei primi un sms cu un cod, cod ce îl vei introduce în câmpul de „cod de activare". Succes