| vasirapp a întrebat:

Nu imi merge camere pe un Samsung galaxy Ace, cu versionea de android 4.0.4.cum pot rezolva aceasta problema? fundahappy

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Treci la o versiune mai veche, că cea pe care o folosești tu, nu este terminată.
Urmează un update care va rezolva problema cu camera, dar nu știu când.

4 răspunsuri:
| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Ca sa mearga sa faci poze trebuie sa ai card bagat in telefon happy. Si eu Samsung galaxy si daca nu am card de memorie bagat in el nu merge sa fac poze

| vasirapp explică:

Imi da o eroare "nu se poate conecta la camera foto"

| sltlp a răspuns (pentru vasirapp):

Dar cine te-aa pus sa faci update. Trebuie sa mai si citesti, lucrurile se fac si cu capul.Ics neoficial nu e inca terminat, d easta nu merge.

| vasirapp explică (pentru sltlp):

Am observat pana la urrmahappy

| 0rlando a răspuns (pentru vasirapp):

Treci la o versiune mai veche, că cea pe care o folosești tu, nu este terminată.
Urmează un update care va rezolva problema cu camera, dar nu știu când.