| Cucuriguuu a întrebat:

Nu imi raman iconitele in bara (taskbar-Start) adica de fiecare data trebuie sa dau Proprietati si sa aleg optiunea cu "Show quick icons" si cand deschid iar pc-ul nu le mai am...ce optiune omit.

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DevilBehindYou a răspuns:

Interesant...Si foarte neplacut.Cand dai Shop quick icons vezi ca trebuie sa ai jos in dreapta jos "Aplica" si OK dai pe aplica.Varinata 2: apasa alt+ctrl+delete> pornire manager activitati>procese >si vezi daca ai explorer.exe Daca nu creaza un proces exact cu numele asta.Cred ca te-am ajutat
.

| Cucuriguuu explică (pentru DevilBehindYou):

Exista un proces asa.

Deci cand dau "Aplica" imi apar iconitele.Dar raman doar cat e PC-ul deschis.Cand il inchid si il pornesc din nou (de ex il inchid acum si il pornesc maine) nu le mai am si trebuie sa fac din nou acelasi lucru.E enervant inainte nu facea asa.Ramaneau iconitele.
Nu stii ce as putea omite?