| Cristian999998 a întrebat:

Nu mai am placa video si acum am placa incorporata... de unde pot sa iau DRIVER pentru placa incorporata windows 7
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Salaburu a răspuns:

Scoate SlimDriver;)
http://slimdrivers.joydownload.com/? c=123&gclid=CjwKEAjwsdafBRC2rYuDuYXk2TESJACsUN_uOMvDOuaMyGY7L_M5vBGQ9xeOr4AGmyUrYaW9CsVxTRoCjTrw_wcB

| Frone23 a răspuns:

Prima data trebuie sa stii daca ai Intel sau amd,ambele au un autodetect la drivere pe site,teoretic,nu stiu si practic(la Intel are autodetect, din experienta, amd n-am avut deci nu stiu).Ai putea sa intri pe site la download si sa incerci cu autodetect, o sa-ti dea cam toate driverele si ti-l iei pe cel de la video. Daca nu, cauti modelul si downloadezi driverele dupa model.