| xZooMx a întrebat:

Nu merge facebook-ul! Ma pot loga dar nu imi apar imagini! Apare scrisul pe toata pagina! Si prima data mi-a dat ca are virus site-ul si i-am dat exceptie. si am incercat multe browsere dar tot asa a facut : http://s14.postimg.org/sx4qrjnap/image.jpg

Răspuns Câştigător
| razvanel92 a răspuns:

Schimba data la calculator, verifica data si ora de la calculator si din BIOS daca stii, daca nu curata registri sau reinstaleaza browseru, STIMA :0

| xZooMx explică (pentru razvanel92):

Mersi! am schimbat datele si acuma merge

4 răspunsuri:
| E193264289CDEF a răspuns:

Nu stiu incearca sa iti faci alt cont poate merge

| xZooMx explică (pentru E193264289CDEF):

Nu merge! tot asa apare apare contul dar nu apar imagini nimica doar scrisul in toate partile! si nu pot da nici pe mesaje sau ceva!

| xZooMx explică (pentru E193264289CDEF):

Tot nu merge! imi apare tot asa literele pe toata pagina dezordonate