| Sonia822 a întrebat:

Nu-mi mai apar comentariile de la utilizatorii de Youtube care vizioneaza diverse videoclipuri. Le-a scos youtubee, sau trebuie sa umblu eu in setari?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești sigur/ă că au li lăsat comentarii sau doar au vizualizat conținutul?

| Sonia822 explică (pentru sierra1):

Inainte imi apareau parerile utilizatorilor, acum sub orice video apare paleta cu sugestii de continut (video). Nu-mi mai apare niciun comentariu, mentionez ca utilizez mozzila

| sierra1 a răspuns (pentru Sonia822):

Dacă și in Chrome face la fel, inseamna că nu sunt comentarii la pagina in cauza