| JosePpPp a întrebat:

Nu`mi merg usb`urile straight face Acum cateva zile imi mergea si camera web si alte usb`uri. Acum nu mai citeste nici stik, nici camera, nici nimic. Am schimbat cu un windows nou, si tot spune ca nu e functional si windowsu` nu il recunoaste... help?

3 răspunsuri:
| emmasweet a răspuns:

Incearca sa intri in control panel/device manager, apoi dai click dreapta pe numele computerului si dai pe prima optiune - scan for hardware changes. Daca nu e asta verifica mufa de la usb de pe placa de baza sa vezi daca e conectata bine.

| horia2012 a răspuns:

Ce windows aveai si cu ce l-ai schimbat.

| tr3ig a răspuns:

Dupa ce ai instalat winu cel nou ai instalat driverele pentru usb? daca da atunci cauta un win stabil poate versiunea pe care o ai acum nu e crackuita bine si formateaza-l tot, in blana, pentru ca e posibil sa ai un virus pe el care sa iti blocheze porturile. daca nici atunci nu merge fugi cu el la "doctor"(servicewinking )