| alexraescu a întrebat:

Nu-mi merge micro sd adapter la laptopul Toshiba Tecra A7 puteti sa ma ajutati? PLZ! Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca bagi acel card adapter in calculator si dupa aceea accesezi device manager, arata ceva, ca de exemplu unknown device, presupun ca acel card adapter functioneaza bine, excludem varianta ca nu ar functiona, sau e vreo problema cu slotul usb happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dat prea putine detalii ca sa poti fii ajutat!

| alexraescu explică (pentru anonim_4396):

Deci cand pun cardul adapter si in el sd in laptpop nu-mi arata nimic nici in My Computer! Daca poti sa ma ajuti, esti cel mai tare

| alexraescu explică (pentru anonim_4396):

Bine am sa incerc ce ai spus tu! Mrs
!

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexraescu):

Daca bagi acel card adapter in calculator si dupa aceea accesezi device manager, arata ceva, ca de exemplu unknown device, presupun ca acel card adapter functioneaza bine, excludem varianta ca nu ar functiona, sau e vreo problema cu slotul usb happy