| Andrei73802717159 a întrebat:

Nu mi se aprinde pc-ul. Tastatura imi merge si mouse-ul doar cand apas pe el lumineaza.Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| FaraNume1245 a răspuns:

Cam greu să se aprindă singur, folosește o brichetă și niște benzină.

On a more serious note, provide us with some details.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E racit

| PainTech a răspuns:

Esti sigur ca nu e o problema cu monitorul / cablul?
Daca alea lumineaza inseamna ca a ajuns destul de departe in POST. In rest nu prea ne-ai dat informatii. Daca aveai o placuta de diagnostic si ne ziceai codul la care s-a blocat...
Ai macar speaker pe placa de baza? Sa tipe macar daca ceva nu e ok.

| GouDidodino a răspuns:

Alt PC