| anonim_4396 a întrebat:

Nu se conecteaza laptopul la wireless cand il deschid sad Am router...cum pot rezolva aceasta problema? Ma enerveaza pentru ca dureaza ceva timp pana se conecteaza.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intarzie din cauza windowsului invechit, vezi daca telefonul intra mai repede atunci routerul nu e de vina, uneori e necesar sa reinstalezi sistemul operativ la laptop/pc ca sa mearga bine din toate punctele de vedere.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Am windows 7 si laptopul e cumparat de maxim 1 an.Are si fratele meu tot asa dar la el merge imediat

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

La 2 ani se face reinstalarea windowsului, daca are multi cookies, istoric incarcat si minuni din astea trebuie sa il mai golesti sa dai o scanare de cleaning si fragmentare hard disc.