| RaulSpătar1996 a întrebat:

Nu stiu daca am ales bine categoria, dar am o intrebare. Am un pc, format dintr-un procesor AMD ryzen 3600 4. 2ghz, o placa video gtx 1650 de 4 gb.
si placa de baza asustek computer inc prime b450 m-k ii, el a venit nou de la media galaxy cu un ssd de 250gb, insa va dati seama ca nu e indeajunsa memoria,asa ca am decis sa imi cumpar un hdd,insa,problema este ca nu gasesc nicidecum locul pentru hdd, sunt doar 2 sloturi pentru ssd, unul cel de 250 gb si inca unul gol, sa fie placa de baza doar pentru ssd sau nu gasesc eu? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Andrei0003 a răspuns:

M-am uitat peste specificațiile plăcii de baza și cică ai chiar 4 porturi SATA III.

| Danny28 a răspuns (pentru Andrei0003):

Probabil el se refera ca nu gaseste locul pentru hdd in carcasa.

2 răspunsuri:
| Danny28 a răspuns:

Daca la carcasa ta sursa este amplasata jos, tot acolo jos sunt si locasurile pentru hdd.