| speak22 a întrebat:

Nu stiu, voi ce ziceti, un xbox 360 la 8 milioane sau play station 3, daca spuneti xbox sau play station 3 spuneti motivu... apropo xbox e mai ieftin si el are 500 gb ce e diferit fata de play station 3? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PlayStation3, e mult mai rezistent si mai bun decat Xbox, Xbox este o copie dupa Playstation. Noroc!

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu comenta daca nu stii. Uita-te pe Wikipedia Scrie clar ca Xbox a iesit cu mult inaintea lui PS3. Comentariul tau este incerdibil de stupid

| anonim_4396 a răspuns (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Taci ma cu Xboxul tau ca daca aveai Playstation 3 ziceai ca Playstation 3 e mult mai bun laughing

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu am PS3 deoarece inainte sa imi cumpar consola m-am informat nu ca tine care spui ca Xbox360 e copie ps3

| anonim_4396 a răspuns (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Oftiat ca nu a luat funda laughing Vezi sa nu plangi

| anonim_4396 a răspuns (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Vezi ca nu sti sa formulezi un enunt? laughing

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram ofticat daca erau bani nu funda. Nu imi pasa de funda dar imi pasa cand cineva pune un comentariu incorect si induce in eroare.

11 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Xbox 360. Jocurile pe Xbox gen Forza Halo etc. sunt mult mai faine si controllerul este cu mult peste PS3 (am incercat amandoua)

| speak22 explică (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Am vazut una la Altex, cu 10 milioane cu 2 jocuri, la ps3 imi da dadea GTA V, e scump asa sa il cumpar, da asa in afara de gta V vreau sa imi iau, fifa street 4, nfs pro, si wwe 12, si xbox cu 250 gb detalii poti sa dai despre xbox?

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Pai ce detalii sa iti spun. Am Xbox de ceva timp si iti spun eu ca merge perfect (daca nu ai grija de el na o sa se strice) Live Gold trebuie sa il platesti pe Xbox deoarece serverele sunt mai bune deci asta nu e un minus si daca iti iei Gold iti da jocuri gratis cum ar fi e Halo 3 acuma

| killeru22 a răspuns:

Ps3 penttru ca poti juca multiplayer gratis, controlerul eu zic ca e mai confortabil pentru mana, move motion-ul nu are lag ca la xbox si cam atat dar mai am motive dar nu mi le amintesc big grin

| tonica2 a răspuns:

Nu conteaza cati gb are pentru ca poti sa-i bagi hard disk extern. Parerile sunt impartite, eu am PS3 si e super tare si controllerul e mai misto si in plus poti baga si move cu 2 mil.