| ciolpi a întrebat:

Ofer Funda! Spuneti-mi va rog frumos cat de bun este Samsung Galaxy Fit cat de tare se aude muzica,cat tine bateria,touch-ul cat de receptiv e,camera foto/video cat de bine se vede,cat rezista telefeonul, si daca se merita sa dau 600 lei pe el.Cel mai amanuntit raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Larsette a răspuns:

Este foarte bun, il am eu. Muzica nu se aude atat de tare ca la un Nokia, dar nu ai de ce sa te plangi, se aude foarte bine. Bateria ( daca folosesti net des si aplicatii) te tine pana in 2 zile, daca nu intri pe net si nu-l butonezi toata ziua ajunge si la 4 zile. Pozele ies foarte fain, singura problema e ca nu are blit, dar asta depinde daca tu ai nevoie sa faci poze noaptea, eu una nu am deci nu ma incomodeaza. L-am scapat de la inaltimea aprox 2 metrii si s-a ciobit putin in colt, in rest nu are nicio problema, nici pe ecran, niciunde. Eu zic ca merita!

5 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy Fit si sunt multumit de el. Muzica se aude f.f. bine/tare, bateria ma tine daca nu ma joc vreo 3-4 zile, iar daca ma joc MULT, vreo 1 si jumatate, camera este de 5MP si se vede super, videoclipurile la fel. touchul este receptiv. Are totusi si un minus, memoria interna. Are 180 MB memorie interna, dar vreo 160-170 MB sunt ocupati de sistem. Cum multe aplicatii se salveaza pe telefon, atunci nu poti sa le descarci. Nota mea pentru galaxy fit: 8.90

| Prici a răspuns:

Cumpara-ti un Huawei ascend g300
Are ecran mult mai mare(3.2" vs 4.0")
Are procesor mult mai mare (600mhz vs 1ghz)
Camera este tot de 5mpx dar are si blitz si poate filma hd la 720p
Si arata mult mai bine
Daca tot nu te-ai hotarat, uitate pe youtube la cateva review-uri

Sper ca te-am ajutat
Funda?happy

| ciolpi explică:

Si am uitat sa mentionez aplicatiile care le descarc se pot salva pe card?

| gr3eNdr4g0n a răspuns (pentru ciolpi):

Da...doar daca nu mai ai memorie interna.

| gr3eNdr4g0n a răspuns:

Sal...am Samsung galaxy fit si sunt foarte multumit de el, touch-ul e super bun (TouchWiz for Android), camera 5 mp, pozele se vad super bine, la fel si videoclipurile, eu am 25 de jocuri pe el si se vad SUPER bine, muzica se aude foarte tare, bateria tine cam 2 zile daca te joci pe el.