| AlexDorinel a întrebat:

Offf iar black friday si iar isi iau copiii iphone 12 pro max, haine Gucci, pc de 2000 euro si se lauda dupa a doua Zi cand merg la scoala...

Ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

As face la fel daca as as fi ei si ai mei ar avea bani, nu are rost sa mint?

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns:

Este foarte bine pentru comercianti, scapa de stocuri si mai scot si profit, oioi.

| Sn4k3 a răspuns:

Suferinta?

| johnnny123 a răspuns:

Singurul mai prost decat ala care se lauda este ala care se lasa impresionat de asta.

Daca te impresioneaza unul care si-a luat un tricou Gucci din banii parintilor, vina este a ta. Pentru ca nu intelegi diferenta dintre "a avea lucruri" si a "avea calitati". Un om intelept este impresionat doar de calitatile si realizarile celorlalti, nu de zorzoanele pe care le poarta.

| aXy99 a răspuns:

Black friday in Romania e o gluma.
Si la ce scoala merg? Ca sunt inchise toate.

Răspuns utilizator avertizat
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu nu mai sunt la scoala dar acum cativa ani aveam colegi bogati dar nu se lauda nimeni, probabil s-au schimbat vremurile

| StefanChriss a răspuns:

Nu stiu la ce scoala esti tu, dar cred ca cel putin 75% din romani nu-si permit haine Gucci laughing) cand eram in liceu, erau maximum cate unul-doi in fiecare clasa care sa aiba asa de multi bani. Aici vorbim despre a-ti permite, nu de a face rata pe 2 ani pentru un telefon, ca sa PARA ca iti permiti.

Răspuns utilizator avertizat